Hizmetler

Gelişen teknoloji ve imkânlar dâhilinde Mimari Görselleştirme ve Render işleri popüler bir iş haline geldi aynı zamanda birçok sektöre ve farklı meslek disiplinlerine hitap etmekte, fayda sağlamaktadır. Sizlerde 3D mimari render ve benzeri hizmetleri almak istiyorsanız bu sayfayı inceleyebilirsiniz.

Mimari Görselleştirme (Render) Nedir?

2 boyutlu düzlemde çizilen çizim veya çizimlerin sanal ortamda 3 boyutlu düzleme aktarılmasıdır. Daha farklı bakacak olursak bir projenin veya bir nesnenin hayal gücüne bağlı olarak üretilmesi ve bunu bilgisayar destekli programlar ile 3 boyutlu görsel haline getirmektir. 3D modelleme ve görselleştirme birçok nesne veya proje için uygulanabilir.

3D Görselleştirme ve Mimari Alanda Sunduğum Hizmetler

01.

Konut projeleri, villa projeleri ve dış mekan tasarımı ihtiyacı olan tüm projelere hizmet vermekteyim.

02.
3D İç mekan tasarımı alanında projelendirme ve mimari tasarım adına tüm hizmetleri vermekteyim. İç mekan tasarımlarımda render süresi dış cepheye göre daha uzun sürmektedir.
03.

Hazırlamış olduğum veya sizler tarafından iletilen 3D tasarımlara, Animasyon ile gerçeklik katıyorum. Böylece hayata geçmemiş projenizi bir reklam filmi edası ile izleyebiliyorsunuz.

04.

Spesifik olarak villa tasarımını diğer hizmetlerden biraz daha farklı bir uygulama yaklaşımı ile yapmaktayım. Villa tasarımı yaparken genel kütüphaneler yerine tamamen villanın yapılacağı bölgeye göre tasarım oluşturmaktayım.

05.

2D ve 3D kat planı çalışmalarımla siz değerli hizmet arayanlara tamamen beklentiniz doğrultusunda kat planı tasarımları iletmekteyim.

Buraya Tıkla, Mimarını Ara!